UZUN VE ZOR BİR YOL BAŞLIYOR
SEDAT BOZKUŞ

UZUN VE ZOR BİR YOL BAŞLIYOR

Reklam

2018 - 2019 eğitim öğretim yılı 17 Eylül pazartesi günü başlıyor. Binlerce öğrenci ve veliyi tatlı bir telaş aynı zamanda stres sardı. Çocuklarının gelecekte daha iyi koşullarda yaşamalarının ön koşulu olan eğitimlerini almalarının heyecanını yaşarken, diğer yandan dövizdeki artış nedeniyle yükselen fiyatlar ekonomik olarak halkı derinden etkilemiş gözükmektedir. Tüm zorluklara rağmen bütün şartları sonuna kadar zorlayarak çocuklarına gereken önemi göstereceklerinden hiç şüphem yoktur. Bu fedakarlıklar sonucunda gençlerimizde üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirmek zorundadır. Öğretmen arkadaşlarımızda özellikle iyi bir vatandaş, kültürüne bağlı, geçmişini bilen ve bundan gereken dersi almış bireyler olarak yetişmelerine yardımcı olmaları gerekir.
Uzun ve zor bir yol sizleri beklemektedir. Bu yolculuk esnasında önünüze çıkabilecek bir çok zorluğun üstesinden gelerek daha kaliteli ve verimli bir eğitim sunacağınıza yürekten inanıyorum.
Bu vesileyle geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi yetiştiren, onları hayata hazırlayan tüm cefakar öğretmenlerimizi tebrik eder, eğitim öğretim dönemi boyunca başarılar dilerim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKONSOLOSLUK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU
BAŞKONSOLOSLUK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU
HİNDİSTAN'DA BİNA ÇÖKTÜ: 14 ÖLÜ
HİNDİSTAN'DA BİNA ÇÖKTÜ: 14 ÖLÜ