MESAİ SAATİNDE PİZZA KEYFİ

Saat 13.00'da kapanan Girne Akçiçek Hastanesinin sevk verilen bölümünde çalışan personelin 12.30'da yemek sofrasına oturması işlemlerin aksamasına neden oldu.

MESAİ SAATİNDE PİZZA KEYFİ
Advert

Ajans 392'ye ulaşan bir okur, geçtiğimiz gün sevk işlemlerini yapmak için Akçiçek Devlet Hastanesinde kan alma yeri olarak belirlenen yere gittiğini ifade ederek, çalışan personelin kendilerine  verdiği PİZZA molasından dolayı işleri aksattığını iddia etti. Okur, "Hastaneye gittim saat 12.30'du, ordaki 3 tane bayan pizza yiyordu, bizi beklettiler ve mesaileri saat 13 de biticekti. Onlar yüzünden sıkıntıya girdik" ifadelerini kullandı. 

Saat 13.00'da biten mesaiye rağmen 12.30'da işlem yapmak yerine kendilerine zaman ayıran personel, işlem yaptırmak isteyenlerin tepkisini almasına neden oldu. 

Hastane yönetimine çağrıda bulunan vatandaş, çalışanların mesai saatleri içerisinde dikkatli olmaları konularında uyarılması çağrısında bulundu. 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aydan     2019-07-16 Laden hanım devlet kurumlarında su içmeye bile vakit bulamamaktan bahsediyorsunuz bu hiç inandırıcı değil. Konu özel kurumlarda çalışanlara gelince canına okuyorsunuz ama. En ufak bir hatasını görseniz gittiğiniz kafedeki garsonun anında şeflerine şikayette bulunuyorsunuz. Hatta bunu işini işini kaybetmesini göze alarak yapıyorsunuz. Üstelik,bana ne, para alıyor çalışacak tabi diyorsunuz. Konu özel sektör olunca kimsenin sesi çıkmıyor. Onların insanlığından söz edilmiyor. Adalete davet ediyorum.
hakan     2019-07-16 LADEN ! yorum yapma, görüşlerini paylaşma konusunda özgürsün. Ağır eleştiriler de yapabilirsin, hepsi kabulum. Ancak işi hakaret boyutuna getirirsen kabul etmem. "Insan olmayan bunu bilmez tabi bu ayri bir konu" şu cümlene rağmen yorumunu sitede kullanıyorum lakin AYIP. eleştirine gelince, sabahtan akşama kadar değil, sabahtan saat 13,00e kadar, bu bir, ikincisi resimde gördüğümüz yer yemekhane değil.
Aydan     2019-07-16 Mesai saatlerini keyfi kullananları savunanlara pes doğrusu!
Laden     2019-07-16 Once insan kendini koyacak o insanlarin yerine sabahdan aksama kadar durmadan sorularimiza yanit veriyorlar. Hepsimiz insaniz ve kendimizi dusunmeliyiz once siz bukadar konussaniz su icecek zamaniniz olmasa yemek yemek isdemezmisiniz ? Insan olmayan bunu bilmez tabi bu ayri bir konu
Ferdi     2019-07-13 Sen avukatmısın hakan bey
Hakan     2019-07-13 Değerli Hasan kardeşim, daha nasıl açık yazabilirim bilmiyorum ancak kendi adıma konuyu şu şekilde noktalamak istiyorum; mesaisi 13.00'da biten arkadaşlar öğle yemeğini yemek için yarım saat daha bekleyebilirler, ikincisi fotoğrafta görülen yer yemekhane değil dostum, lütfen bu konuda haklı haksız aramayalım, kişiselleştirmeyelim de. orada o saatte yemek yemeyecekler, bu kadar basit. neyi tartışıyoruz dostum?
Hasan     2019-07-13 Bende sana cevap vereyim hakan ben de ordaydım ve kadın açık açık beyan etti foto çektigini ve ordakiler onun işini iki dakika içinde yapttı
Hakan     2019-07-12 Ben cevap vereyim Barış, madem bu kadar cevap bekliyorsun.. Bu fotoları yollayanın "KADIN" olduğunu nereden biliyorsun, bu bir, ikincisi, saat 13.00'da mesai bitiyorsa, 12.30'da yemek molası olmaz, o yemek yiyen hanımlara ilet bu sözlerimi...
Barış     2019-07-11 Cavidan kolcu sert hanım cevabınızı bekliyorum
Barıs     2019-07-10 Öncelikle bu fotoları yollayan bayana tek bir sorum olacak kendisinin yemek molası çalıstıgı yerde kaçta başlıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKONSOLOSLUK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU
BAŞKONSOLOSLUK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU
HİNDİSTAN'DA BİNA ÇÖKTÜ: 14 ÖLÜ
HİNDİSTAN'DA BİNA ÇÖKTÜ: 14 ÖLÜ