ERK STARTI VERDİ

Gönyeli Belediyesi Bağımsız Başkan Adayı Mustafa Erk, “Binlerce Mutlu Yüzler” sloganıyla seçim kampanyasına start verdi.

ERK STARTI VERDİ
Advert

KAYNAK: EVRENSELGAZETE
Gönyeli Belediye Başkanlığı için bağımsız olarak yarışacak olan Mustafa Erk, yerel seçim kampanyası için “Binlerce Mutlu Yüzler” sloganını seçti. 

Halkla biraraya gelerek projelerini anlatmaya başlayan Erk, “Binlerce Mutlu Yüzler” sloganıyla yola çıktığını belirtirken, "Mutsuz ve gergin belediye personeli halka verdiği hizmetle halkı mutlu kılamaz mantığından hareketle, personelimizi dolayısı ile halkımızı mutlu kılmak adına bu sloganı seçtik. Hedefimiz, yaşadığı şehirden mutlu olan, halkı ayrıştırmadan bütünleştirebilen bir belediye yaratmaktır" dedi. 

"SOL GÖRÜŞ SEÇİMİ SOKAKTA KAZANIR!"

Gönyeli Belediyesi'nin Başkanlığı'na talip olan Veteriner Hekim Mustafa Erk, “Sol görüş seçimi sokakta kazanır” diyerek, kararlılığını ortaya koydu. 

Susarak veya oturarak seçim kazanılamayacağını vurgulayan Gönyeli Belediyesi Bağımsız Belediye Başkan Adayı Mustafa Erk, gerçek solun seçimi direne direne kazanacağını belirtti.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKONSOLOSLUK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU
BAŞKONSOLOSLUK GÖREVLİSİ ŞEHİT OLDU
HİNDİSTAN'DA BİNA ÇÖKTÜ: 14 ÖLÜ
HİNDİSTAN'DA BİNA ÇÖKTÜ: 14 ÖLÜ